TEKSTESHQIP

Gaqo Çako
Shtepia Ku Lindi Partia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shtepia Ku Lindi Partia" kënduar nga Gaqo Çako.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës është Nikolla Zoraqi, ndërsa autor i tekstit rezulton të jetë Agim Shehu.