TEKSTESHQIP

Gazmend Kelmendi & Yllka Kuqi
Ku Je Sonte
Lyrics

Dy këngëtarët më zë melankolik, Gazmend Kelmendi dhe këngëtarja Yllka Kuqi, pritet që të vinë me një supër këngë që do ta lansojnë së shpejti
“Ku je sonte” quhet kënga më e re që do të vijë kësaj here si freski nga një qytet i Dukagjinit, Gjakovës dhe nga veriu i Kosovës, Mitrovica.

Në këtë duet do të vinë dy zërat që sot vlerësohen më së shumti nga artistët e rinj, të Yllka Kuqit dhe Gazmend Kelmendit.

Xhirimet e klipit “Ku je sonte” kanë përfunduar dhe kënga pritet që të vijë së shpejti për publikun shqiptar.
INFO
Një klip ndikon tek suksesi, ndaj projekti u bë i disponueshëm tek artdhashësit edhe me një videoklip, i cili u publikua më 11 Korrik 2016.