TEKSTESHQIP

Gazmend Kelmendi (Gazza)
S'ka Me Trendafila
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ka Me Trendafila" kënduar nga Gazmend Kelmendi (Gazza).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 3 Shkurt 2019, Gazmend Kelmendi (Gazza) publikon videoklipin "S'ka Me Trendafila". Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga.