TEKSTESHQIP

Gazmend Rama, Buqe Rama, Hajriz Berisha & Zejnep Elshani
Potpuri (Baresha Party 2023)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Baresha Party 2023)" kënduar nga Gazmend Rama, Buqe Rama, Hajriz Berisha & Zejnep Elshani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.