Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - Pa Adresë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Adresë".
3. Video është e këngës "Pa Adresë", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gena - Pa Adresë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Gena

Orkestrimi:

Edlir Begolli

Këngë e albumit:

"Pa Adrese"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016

Komente

Asnjë Koment

20/02/2016

2016-02-20T17:15:41+00:00Nje valixhe neper duar
Sle adrese ku te kerkoj
Me ke fshire nga kjo jete
S'emeritoj
Tjeter kohe ishte atehere
Ndoshta beja dhe gabime
Shija jote me ka mbetur
Sa kujtime
Ky qytet pa fund
Me duket
Me kan then se ktu jeton
Ndoshta ti dhe je martuar
Pse s'tregon
Kam nje ndjenj qe smund ta them
Kam nje lot qe me eshte thare
Ne kte bote i vogel
i vogel dukem
Si i marr
Refreni
Jo sdo ndalem asnje cast
Vetem ty do te kerkoj
Me ke fshire nga kjo jete
S'emeritoj
Kam nje ndjenj qe smund ta them
Kam nje lot qe me eshte thare
Ne kte bote i vogel
i vogel dukem
Si i marr
Nje valixhe neper duar
Sle adrese ku te kerkoj
Me ke fshire nga kjo jete
S'emeritoj
Tjeter kohe ishte atehere
Ndoshta beja dhe gabime
Shija jote me ka mbetur
Sa kujtime
Refreni
Jo sdo ndalem asnje cast
Vetem ty do te kerkoj
Me ke fshire nga kjo jete
S'emeritoj
Kam nje ndjenj qe smund ta them
Kam nje lot qe me eshte thare
Ne kte bote i vogel
i vogel dukem
Si i marr...
Jo sdo ndalem asnje cast
Vetem ty do te kerkoj
Me ke fshire nga kjo jete
S'emeritoj
Kam nje ndjenj qe smund ta them
Kam nje lot qe me eshte thare
Ne kte bote i vogel
i vogel dukem
Si i marr...
Nje valixhe neper duar
Sle adrese ku te kerkoj
Me ke fshire nga kjo jete
S'emeritoj......


Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet