Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - Dy Genjeshtra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Genjeshtra".
3. Video është e këngës "Dy Genjeshtra", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gena - Dy Genjeshtra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  5

Teksti:

Gena

Orkestrimi:

Edlir Begolli

Këngë e albumit:

"Pa Adrese"

Komente

Asnjë Koment

16/10/2016

2016-10-16T21:09:45+00:00Rastesisht Po te Takoja
Sdo Shkembenim Asnje Fjal
Ne Mes Te Turmes Do Humbisnim
Sikur Sjemi Par , Me Par

Emrin Tend Po ta therrisja
Do ta kthej Shikimin Vall
Imagjinoj se si do te skuqesh
Sikur sjemi par , Me Pare

Refreni:
Po Te Pyesje Si Jetoja
Dy genjeshtra ti kan Thane
e para sikur te harrova
E Dyta se ste dua Prane

Rastesisht Po te Takoja
As Frymemarja Spipetim
Fjalet tona S'belbezonin
Se u than gjithcka me sy

Emrin Tend Po ta therrisja
Do ta kthej Shikimin Vall
Imagjinoj se si do te skuqesh
Sikur sjemi par , Me Pare

Refreni:
Po Te Pyesje Si Jetoja
Dy genjeshtra ti kan Thane
e para sikur te harrova
E Dyta se ste dua Prane


Ky tekst u dërgua nga Dibra e Madhe
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet