Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - Nje Hall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Hall".
3. Video është e këngës "Nje Hall", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gena - Nje Hall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Edlir Begolli

Teksti:

Gena

Këngë e albumit:

"Pa Adrese"

Komente

Asnjë Koment

12/10/2016

2016-10-12T12:48:35+00:00Sa shume fjale une dhe ti te harruar ne vetmi
Ska.me diell diell e as shi sa pa fat ne dashuri
Un e kom nje hall zemren ma ka mar dashuria e par te ben si te mar (2X)
E pata puthjen e par kur me the se shume te dua
Dhe pse sot ste kam pran me ti puthe buzet e tua
Un e kom nje hall zemren ma ka marr dashuria e par te ben si te mar (4X)


Ky tekst u dërgua nga Ridi
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet