TEKSTESHQIP

Gena
Dashurova Syte E Bukur
Lyrics

Dashurova sytë e bukur
sytë e djallëzisë
me shkaterrove me helmove moj
ma more rininë

Ne pijtore une jam ulur
dhe po pijaa vetëmm
dhe pa ty moj po mendoja moj
si ta kaloj jeten

(2x)
Pra ti vetem qaaje
s'pranojee te qeshje
dhe therrisje si e marrë moj
hajde hajdee

DËRGOI: