TEKSTESHQIP

Gena
Te Kam Dashuri
Lyrics
(Feat. Ervin Gonxhi)

Me veten mendoja
Se ti ike dhe me le se di
Te doja un te doja
Dhe te dua
Te kam dashuri
Te kam dashuri
Gjysma ime ti
Te kam dashuri
Gjysma ime ti

Gjysma ime ti
Zemra ime ti
Dashuria ime ti ti ti ti (4x)

Me veten mendoja
Se ti ike dhe me le se di
Te doja un te doja
Dhe te dua
Te kam dashuri
Te kam dashuri
Gjysma ime ti
Te kam dashuri
Gjysma ime ti

Gjysma ime ti
Zemra ime ti
Dashuria ime ti ti ti ti (4x)

(music....)

Gjysma ime ti
Zemra ime ti
Dashuria ime ti ti ti ti (4x)

DËRGOI:
INFO
Më datë 18 Shkurt 2015, Gena publikon videoklipin "Te Kam Dashuri", në bashkëpunim me Ervin Gonxhi. Me këtë këngë, Gena merr pjesë në Zhurma Show 2015 në vitin 2015.