A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genc Prelvukaj - Jena Nda  (Feat. Mimoza Shkodra)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/06/2017

2017-06-03T14:00:00

Featuring

Mimoza Shkodra


Mimoza REF.:
Ti se din qe prej jemi nda
Për qdo ditë vuj une met pa
E me ta fal prap njejt i bjen
Zemren teme ti prap e then

Genci:
Ma e ftoft je kon ti
se sa deti i ngrim
Kristal pa ndjenja
Lidhja qe e patem
Si anije u fundos
Nga urrejtja
Fustani jot i bardh
Takimin ton te par
Xhani zi fotografi
E nese lyp me ta fal
Kom met vet qfar droge ke mar

Mimoza REF.:
Ti se din qe prej jemi nda
Për qdo ditë vuj une met pa
E me ta fal prap njejt i bjen
Zemren teme ti prap e then

Genci:
Ke ra ma posht
se niveli i detit
Ti je nIshull veq vet
Dashnia mo sjeton te na
Po ntjeter planet
na jena story e harrume
histori e shkrume per tzi
Kishim ondrra tperbashketa
po sot sjetojm me ni shpi
Fjalt e tua skan vler
si dinari
Ma akull bjen ti
Se sa bjen janari
Ti lyp mu kthy
Un e di qe tka shti
nTripa tkqi bari

Mimoza REF.:
Ti se din prej qe jemi nda
Për qdo ditë vuj une met pa
E me ta fal prap njejt i bjen
Zemren teme ti prap e then

Sa vlera kan ndjenjat e mia
Kur te ti sjeton dashuria
Te zbehta jan fjalet e tua
Kur si beson as vet
Ato qe thua

REF.:
Ti se din prej qe jemi nda
Për qdo ditë vuj une met pa
E me ta fal prap njejt i bjen
Zemren teme ti prap e then


Lyrics submited by Arlinda




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019