A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Genc Prelvukaj - Dilema


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/08/2019

2019-08-05T14:01:23

Lyrics & Production:

Genc Prelvukaj

Video Production:

Black Fish Entertainment


Ah, I keep on falling,
kujtimet m'kthejne mallin
Vetes i them stop se prape dhembjet dalin
Po thu qe je pendu, do mendimet me mi ndrru
Vec me dit a ke e vertet apo prape don me lujt me mu
Ton jeten s'muj me t'prit,
ti vleren s'ma ke dit
Prej meje kur ke ik, e mallkoj une ate dite
Ti e prishe vete tani falje pse po pret

E tash kur u pendove ti lyp per mu kthy
E lyp per mu kthy, e lyp per mu kthy
Po tash kushtet e mia jane t'rona per ty
T'rona per ty, hey t'rona per ty (Uoh)
Tash kur u pendove ti lyp per mu kthy
E lyp per mu kthy, e lyp per mu kthy
Po tash kushtet e mia jan t'rona per ty
T'rona per ty, hey t'rona per ty (Hey)
A t'ka marre malli per mu?
Thujem n'anderr a m'ke pa?
A t'ka marre malli per mu?
Thujem n'anderr a m'ke pa?

Se ti ke dasht vec jeten me ma nxi
Se ti ke dasht vec jeten me ma nxi
Derisa sa une t'kom dhone vec dashni
Derisa sa une t'kom dhone vec dashni

E nisim perrallen, une besoj e ti prape m'rren
Ti nuk rri me ni vend cdo premtim ti e then
Cdo dite ka nji problem, ti je keshtu per ka natyra
Ti je vajze qe nuk ka zemer por i ka 1 milion ftyra
Pretty pretty, pretty pretty women
Yeah, n'zemren tonde vec mendime t'zeza ke
Pretty pretty, pretty pretty women
Yeah, n'zemren tonde vec mendime t'zeza ke

E tash kur u pendove ti lyp per mu kthy
E lyp per mu kthy, e lyp per mu kthy
Po tash kushtet e mia jane t'rona per ty
T'rona per ty, hey t'rona per ty (Uoh)
Tash kur u pendove ti lyp per mu kthy
E lyp per mu kthy, e lyp per mu kthy
Po tash kushtet e mia jan t'rona per ty
T'rona per ty, hey t'rona per ty (Hey)
A t'ka marre malli per mu?
Thujem n'anderr a m'ke pa?
A t'ka marre malli per mu?
Thujem n'anderr a m'ke pa?

Se ti ke dasht vec jeten me ma nxi
Se ti ke dasht vec jeten me ma nxi
Derisa sa une t'kom dhone vec dashni
Derisa sa une t'kom dhone vec dashni


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019