Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genc Salihu - ICU Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Lum kush bën ditun se ka furun faqebardhë shum bambalajka
Lum kush bën ditun
ICU
ICU

Lum kush bën ditun se ka furun faqebardhë shum bambalajka
Lum kush bën ditun
ICU
ICU

I wanna brace the problem Im gonna do with the roller so long I wanna dance I wanna roll
ICU
ICU
ICU

Mirëdita të dashur shikues

Sot në Ferizaj ishin mbledhur katërmbëdhjetë mijë punëtorë, të cilët do të ngarkonin të gjithë paraditën e të arsimtarëve të Bytyqit dhe kryengritësve të lartë dhe të parsë të karambollit sovjetik. Në dritare sot kishin dalë katërmbëdhjetë vetë të cilët do të këndonin këngë të lapidatuara dhe të gjithë do të parashikonin të gjithë, sepse një nga një mburoni kashtrohet me nga një salabron dhe të ashturdhuajturit bektori, hendori, sektori, fektori - oooordinaro pektoris! Sot në dritare ishin dalur nga gjashtëmbëdhjetë vetë, por të gjithë ishin ngarkuar, ndërsa në Ferizaj ishin dalur dry nga dry dhe dre nga dre, të cilët do të ngarkonin të gjithë gjellëberësit edhe në gi në Gilan kishte ujë duerve dhe të djathtë dhe të gjithë do të vazdhonin.

Mirëdita, zonja dhe zoterinjë,
Mirëdita zonja dhe zoterinjë,
Mirëdita,
Mirëdita,
Mirëdita
Genc Salihu
Publikimi: 01/12/2011
Nesim Maxhuni - Tupana, Gugutka, Difuzer
Visar Kuçi - Bas
Armend Xhaferi - Lajmet
Genc Salihu - Vokal, Gitare Elektrike
Incizimi - Pëllumb Ballata, Armend Xhaferi Në Homebasesound
Miksi - Labinot SponcaGenc Salihu - ICU
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "ICU".
3. Video është e këngës "ICU", por nuk këndohet nga Genc Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genc Salihu:


Komente 0