Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gent & Noizy - Shum Shum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Shum".
3. Video është e këngës "Shum Shum", por nuk këndohet nga Gent & Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gent & Noizy - Shum Shum  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Kanun"

Komente

Asnjë Koment

12/12/2018

2018-12-12T07:35:42+00:00[Gent]
Sag mal, was für Mathematik? Bin auf Adrenalin
Jede Nacht, denn ich ticke Weiß
Sie steht auf das Amphetamin
Steckt die Nase ganz tief in das Zeug
Denn ich leb' wie ein Bandit, alles auf Angriff
Treffe meine Jungs, Scheiben schwarz von dem Benz
Bring mir die Scampis, was für ein Gramm Peace
Kilos im Kofferaum, rund um die Welt
Abgef**kte Dealer mit Pelz
Auf einmal will jeder ein Feature mit Gent
Misch' die Farben, Grün, Lila mit Gelb
Flieg' zurück nach Pristina mit Geld, Beamer bestellt

[Hook: Gent]
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay

[Noizy]
Hey, mirëmbroma, Zin-i këtu mo nona
Jena cunat që rrin der n'orët e vona, ya ya
Mirëdita, Noizy këtu mo lila
Femna qaq e bukur duket sikur drita, ya yo
Sikur traktor, rrethi ngusht jo katror
Secili rreper t'dali t'shofim kush është ma horrë
S'kam nevojë për dritë unë n'terr jam si fosfor
Rrep-i shumë i smut une n'sall jam si doktor, yeah
Por këta pacienta dun verses
Për ju pacienta kom nurses
Ju jeni cuna me purses
Dhe ju cuna s'jeni certified
Alo alo alo a m'dëgjon?
Alo alo cili n'telefon?
Alo alo alo hajd takom
Alo një porosi du me ta dhonë

[Hook: Gent]
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay
I boj paret unë shum shum kallaj
Shum shum kallaj, shum shum kallaj, ay


Ky tekst u dërgua nga Kingy   YlliGjKartolina (2)

8
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Gent:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë