A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli

Game Over ➡ Juego Terminado

 Shqip ➡  Spanjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: saramk


Game Over

Yeah yeah ..
Jom qu pesh ..
Um shtini me kesh a ?!

Ti knon e vetes tende qefin po ja booon
mendon se ti je zemer një në një milion
Po fluturon shum nalt kishe po ki sukseees
E un me kan ne atoo
bon mir me pas kujdees
Ti e di veet
ne internet!
vetem klikon 500 her në ditë
Dhe nesër flet, në gjdo gazet
e bon ti kot, sikur s'e ke prit

Refreni:
Game over!
Game over!
Game over!
Game o-o-ohhh!
Game over!
Game over!
Game over!
Game o-o-oohh!

Vazhdon klonimi për gjdo ditë
e një më shumë
Gabon kur thua se tash hitin e boj un
Nuk mundet askush emrin ty me ta majt n'men
Knaqu me vetën tënde menon se je në trend ..
Ti e di veet
ne internet
vetem klikon 500 her në ditë
Dhe nesër flet, në qdo gazet
e bon ti kot, se kurr se ke prit

Refreni:
Game over!
Game over!
Game over!
Game o-o-ohhh!
Game over!
Game over!
Game over!
Game o-o-oohh!

Ty po ta thëm
me dal në skenë
nuk ja vlen
no no no !
rritu dhe pak
u bo bajat
nuk ke shans
jo jo..oo

Refreni:
Game over!
Game over!
Game over!
Game o-o-ohhh!
Game over!
Game over!
Game over!
Game o-o-oohh!


Juego Terminado

Yeah yeah..
me hacen reir a ?!

Tu cantas y a ti mismo cumples
un felizidad
crees que eres un corazon
uno en miles
vuelas muy alto
tenias y tienes ecsito
y si yo estoy en este prate
hacer bien tenet cuidado
tu sabes
en internet
solo...500 veces en dia
y manana halba
en cualcier periodico
tu lo haces por nada
si no lo esperavas

Ref:
Juego terminado!
Juego terminado!
Juego terminado!
Juego o-o-ohhh!
Juego terminado!
Juego terminado!
Juego terminado!
Juego o-o-ohhh!

El clono sigue cada dia
y mas
eciboas cuando dices que el...
hago yo
nadie no puede recordar tu nombre
y mucho con tu mizma cres que
estas en trendo
tu sabes
en internet
solo...500 veces en dia
y manana halba
en cualcier periodico
tu lo haces por nada
si no lo esperavas

Ref:
Juego terminado!
Juego terminado!
Juego terminado!
Juego o-o-ohhh!
Juego terminado!
Juego terminado!
Juego terminado!
Juego o-o-ohhh!

A ti te digo
salir en scena
no tiene valera
no no no !
grandete un poco
se hace SICK
no tienes posibilidad
no no nooo

Ref:
Juego terminado!
Juego terminado!
Juego terminado!
Juego o-o-ohhh!
Juego terminado!
Juego terminado!
Juego terminado!
Juego o-o-ohhh!

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019