A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Genta Ismajli - Fallin' (For A Moment)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/05/2011

2011-05-26T14:47:02

Orkestrimi:

Darko Dimitrov


Warmness of your room
Violets in bloom
Glasses filled with wine,
You and I.
Let the music play,
Hold me in your arms,
Take away the pain
Say we have a chance.

I have been dreaming
High above
I'm a dreamer
I'm dying for your love

Ref:
For a moment, for a moment
It all just seemed for real
Now I'm falling, yes I'm falling
These wounds will never heal
For a moment, for a moment
I felt this love insane
And my eyes are filled with rain
Till we meet again, meet again.

How can you deny
Love inside my heart
How can you say no,
Don't let go
Please don't say those words
Don't you see it hurts
All I want is you
No one else will do.

I have been dreaming
High above
I'm a dreamer
I'm dying for your love

Ref:
For a moment, for a moment
It all just seemed for real
Now I'm falling, yes I'm falling
These wounds will never heal
For a moment, for a moment
I felt this love insane
And my eyes are filled with rain
Till we meet again

Kiss me, touch me, hold me close
I'm crazy for your loving (2x)

U u u u kiss me and hold me
Be mine forever
Come back to me
Cause you know I give you my heart
o Babe

I love you, I need you (2x)
Always you'll be mine

Ref:
For a moment, for a moment
It all just seemed for real
Now I'm falling, yes I'm falling
These wounds will never heal
For a moment, for a moment
I felt this love insane
And my eyes are filled with rain
Till we meet again
Meet again


Ky tekst u dërgua nga Anesa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019