Audio

Genta Ismajli - Pa Padron  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/11/2012

2012-11-06T13:36:51

Orkestrimi:

Darko Dimitrov
Me afrohesh pa pardon
thua me ke pasion
me she enderr nate per nate
deshiron te me kesh ngat
ooooooo aaaaaaaaaaaaaaaa

Por un e llastuar jam
sa deshira te mdha kam
kam nje shije specifike
nuk kam zemer romantike
dua lluksin ne qdo ane
ketu nuk kam presedal
dije mire qka po te them
nuk dua problem

Ref:
Nese je gati
dhe ta merr mendja
urdhero tek zemra
po ta fal tyyyyyyy

ska problem nese nuk do
me mire para me trego
pak si e llastuar jam
kushte te veqanta kam
dua lluksin ne qdo ane
ketu nuk kam presedal
dije mire qka po te them
nuk dua problem

Ref:
Nese je gati
dhe ta merr mendja
urdhero tek zemra
po ta fal tyyyy

dua garanca
per kete romanca
qe kerkon tiiii
oooo tanii

Me afrohesh pa pardon
thua me ke pasion
me she enderr nate per nate
deshiron te me kesh ngat
oooooooo

mendo mir a jam per ty
mendo mir a jam per ty
mendo mir a jam per ty

boy I don't wanna be your ????
and I don't break from you
you know I don't wanna lose you
and I don't wanna be with someone
and I definitely don't wanna...
definitely don't wanna cry for you
boy boy boy boy

jubribabrijubribabri I be your girl
jubribabrijubribabri I change your world
jubribabrijubribabri I do you right
jubribabrijubribabri one more time
jubribabrijubribabri I be your girl
jubribabrijubribabri I change you world
jubribabrijubribabri jubribabrijubribabri stop

a a a a a a a a a a a a a a 2x

Ref:
Nese je gati
dhe ta merr mendja
urdhero tek zemra
po ta fal tyyyy

dua garanca
per kete romanca
qe kerkon tiiii
oooo tanii

Me afrohesh pa pardon
thua me ke pasion
me she enderr nate per nate
deshiron te me kesh ngat
oooooooo

mendo mir a jam per ty
mendo mir a jam per ty
mendo mir a jam per ty


Ky tekst u dërgua nga Lina
Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:

Më Shumë...