A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Genta Ismajli - Game Over


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/04/2013

2013-04-03T11:53:34Yeah yeah ..
Jom qu pesh ..
Um shtini me kesh a ?!

Ti knon e vetes tende qefin po ja booon
mendon se ti je zemer një në një milion
Po fluturon shum nalt kishe po ki sukseees
E un me kan ne atoo
bon mir me pas kujdees
Ti e di veet
ne internet!
vetem klikon 500 her në ditë
Dhe nesër flet, në gjdo gazet
e bon ti kot, sikur s'e ke prit

Refreni:
Game over!
Game over!
Game over!
Game o-o-ohhh!
Game over!
Game over!
Game over!
Game o-o-oohh!

Vazhdon klonimi për gjdo ditë
e një më shumë
Gabon kur thua se tash hitin e boj un
Nuk mundet askush emrin ty me ta majt n'men
Knaqu me vetën tënde menon se je në trend ..
Ti e di veet
ne internet
vetem klikon 500 her në ditë
Dhe nesër flet, në qdo gazet
e bon ti kot, se kurr se ke prit

Refreni:
Game over!
Game over!
Game over!
Game o-o-ohhh!
Game over!
Game over!
Game over!
Game o-o-oohh!

Ty po ta thëm
me dal në skenë
nuk ja vlen
no no no !
rritu dhe pak
u bo bajat
nuk ke shans
jo jo..oo

Refreni:
Game over!
Game over!
Game over!
Game o-o-ohhh!
Game over!
Game over!
Game over!
Game o-o-oohh!


Ky tekst u dërgua nga  anessaa   nbvcxw   loncheboy   besiana   Hannaa   blenda   saramk   fitore   fabulous
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019