TEKSTESHQIP

Genti Deda
Sa Te Kam Dasht
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Te Kam Dasht" kënduar nga Genti Deda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponues i muzikës dhe autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Gramoz Kozeli.