Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pushimet Egzotike Të Gentjan Demës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
[23-06-2015]
Janë të paktë artistët që dijnë të zgjedhin vendet më të përshtatëshme për turizëm. E kush më mirë se këngëtari jonë Gentjan Dema di t'i zgjedhë këto mrekulli?! E themi këtë sepse ai ka dhe kompaninë e tij të udhëtimeve "Go Travel Albania". Këtë vit ai veçoi Turqinë, si një vend me nam për turizmin veror, ku çdo njeri e gjen veten me kushtet e ofruara. Hareja dhe relaksimi që përjetoi Gentjani me familje në këto ditë pushimi, mbeten të lakmuara nga të gjithë ne, e ne pse të mos trokasim në derën e madhe të "Go Travel Albania" për të na orientuar në mjaft mrekulli të papara. (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)


Dergoi: arsimdiberKomente 0