Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arizona, Shteti I ëndrrave Të Gentjanit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[29-12-2015]
Në maksimum është duke i shijuar pushimet dimërore artisti ynë i mirënjohur Gentjan Dema, i cili sivjet përzgjodhi Arizonën për t'i kaluar këto ditë pushimi. Zgjodhi pikërisht këto ditë dhe për të kremtuar festën e Krishtlindjeve me miqtë nga Shtetet e Bashkuara. Në këto foto dallohet qartë se Gentjani ka "qëlluar në pikë" për këtë sezon festiv... (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)


      Gentjan Dema - Mos Më Moho [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0