Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentjani Me Një Super Baladë Nesër Në Top Fest 11

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[23-03-2014]
Këtë të hënë, Gentjan Dema pritet të performojë në festivalin më me zë në Shqipëri "Top Fest 11".

Gentjani ka konkuruar edhe më herët, pra në "Top Fest 4" dhe "Top Fest 6".

Këtë herë sjell hitin "Mos më moho", këngë të cilës që në titull i dallohet vlera e suksesi që do të arrijë.

Ky hit është përshtatur me stafin e përkryer të Top Medias, me tekst e muzikë të Joniad Banushit.

E gjithë kjo na mbetet enigmë deri nesër në ora 15:30, atëherë kur gjithçka ndiqet drejtpërdrejtë, ku tjetër veçse në Top Channel.
 (Teksteshqip)


      Gentjan Dema - Mos Më Moho [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0