TEKSTESHQIP

Gentjana Gjergji
Mos Gabo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Gabo" kënduar nga Gentjana Gjergji.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin dhe okestracionin e mori përsipër Artan Mezini (Arti Rec), teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Armand Trebicka.