A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

GER & Florid - Mos Fol


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/09/2019

2019-09-30T18:00:11


"Mos Fol" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga GER & Florid.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga GER & Florid i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Nora Istrefi & KAOS - Mos Fol

Nora:
uuuuhhhh aaaa...heeh ajjajajjajajajja hee..
K-os:

pp ku po shkon nalu po du diqka me te than nalu veq po du me dit emrin qysh e ki numrin ton une temin ta la me gjendet nese met vete najhere ikim prej krejt vet ne naj vend terr avull ne kerr se najkush tjeter smer po thote jam vete okej edhe qe po han shume une po e verej edhe qe po ka qef pak masnej veq vet me nejt me mu kur shkojne krejt po munohna me fol ma pak e me ba ma shume afrohu ma ngat e qojme deri ne fund
ata qe don me ba bone se po ki qef ma shume se une ooo um thot te njejtat fjale i ka thane kjo veq kurgja nuk vlejne s eshte hera e pare qe pej ni sot kur une po ja thom po i pelqejne ni pije pe blej ajo po me vet pe kqyr a po vjen qikjo kange shume i pelqen une nuk kcej veq muj me te kqyr ty qysh po kcen

Nora Ref:

mos fol une e di qka don ti prej meje mos fol ti e din qka du une prej teje mos fol le te ndodhe qka te ndodhe le te ndodhe qka te ndodhe le te ndodhe qka te ndodhe

K-os:

po me pelqen qysh po kcen po me pelqen qysh po dokesh edhe era e mire po te vjen pse edhe pak nuk po afrohesh e di qe si len tjeret me te prek heren e pare kur te njoftohesh veq mu um len edhe me te prek po te pelqen prej qe ke ardh po dallohet e keshtu qe lej fjalet hajde me mu dyte po dojme s ki qka me u menu nese nuk vjen ti tjetra vjen qa po du une me te bo ty dhe e ti je ka me len veq qka ko me ba ki mum majt ne men s ki me mjut me menu per tjeter sen pos ne mu edhe kur dikush te nxen vjen koha kur une e ti dalim veq hala eshte heret merre seriozisht qka po te thom se besom nuk e thom dy here s ki ku shkon pej menes nxerre po du me kalu naten me ty je tu um pelqy t kisha kqyr tan naten tu kcy

Nora Ref:

mos fol une e di qka don ti prej meje mos fol ti e din qka du une prej teje mos fol le te ndhodhe qka te ndodhe le te ndodhe qka te ndodhe le te ndhodhe qka te ndodhe ajjajajjaja

K-os & Nora:

hajde rrina bashke bashke bashke ajjjjaaa hajde dalum jashte jashte jashte ajjjjajjaja hajde rrina bashke bashke bashke ajjjjaajjja nora;2;mos fol une e di qka don ti prej meje mos fol ti e din qka du une prej teje mos fol le te ndodhe qka te ndodhe le te ndodhe qka te ndodhe le te ndodhe qka te ndodhe le te ndodhe qka te ndodhe jashte jashte jashte hajde rrina bashke bashke bashke hajde dalum jashte jashte jashte aaaaa hajde rrina bashke aaaaa bashke aaaaa bashke oooo bashke hajde dalum jashte jashte jashte ohhohhhh hajde rrina bashke bashke ohhoohooh bashke bashke ohhhh hajde dalum jashte jashte jashte hajde rrina bashke bashke bashke ohhhhhh ajjjjejejjjej le te ndodhe qka te ndodhe ajjjjjajajj

Produkt 28 - Mos Fol

thojne qe sdi te boj rap
ndoshta sdi te boj as trim
nuk kam lindur ne rruge
ne tirane te re e kam shtepin
e kam vitin tim
nuk e kam per zanat
nuk e kam luften njeri
per njeri nuk e vras
tani po e nis
me degjo edhe ti
une di te jem high
une di te jem ne maj
une di te jem kyci
jam te mbroj ate qe kam
nuk di te bej shume gjera
dhe pse degjoj shume zera
flasin te gjith jan profesora
kan bere shkollen a rruges
kan ligjin e luftes
une skam vrave njeri
nuk kam nevoj te vrase
me pelqen te kercej
dua rritem
dua bass
te flas nuk me plas
sjam i qete
ec avash
sdi ke mbrapa lash
mund te behem dhe apash
te godas si kallash
do zhytesh shtate pash
jam i rende ate kur dua
dhe koken nuk e kthej pas

Chorus:x2
jo une koken nuk e kthej pas
dhe pse jo nuk jam as
e di ndoshta gaboj
prape do vazhdoj

jo nuk thyhem
do eci gjate
sdua jo tjeter fat
veten nuk e tradhtoj
di je
prape do vazhdoj

Verse 2: (Turi)

jo nuk jam gangster
nuk kam lindur ne new york
nuk kam dale nga Ghetto
por di te jem i fort
di te shkruaj, te lexoj
se nuk jam 99
vetem njezetetetsh huh
te tjeret hiqen vetsh
jam si xhaguari
nuk me ze as bari
ska rendesi kush eshte i pari
vari, vari, vari
se ne jete kam ca parime
mbroj disa vlera
kjo bote eshte bo si kosh
ku ushqehen vetem plerat
nuk kam lindur me kemish
por, me anti-plumb
ate qe kam ne dore
e sigurt qe nuk e humb
ta perdor armen
me mire perdor trrurin
gjaku nxefet shpejt, holl
por dhe varri hapet shpejt
une nuk merrem me ty
mos u merr as ti me mua
ule koken, hec drejte
e thash ate qe dua
se e di qe nuk jam as
por te pakten perpiqem
do e ler nje gjurme ne jete
nga koha nuk do digjem huh

Chrous x2

jo une koken nuk e kthej pas
dhe pse jo nuk jam as
e di ndoshta gaboj
prape do vazhdoj

jo nuk thyhem
do eci gjate
sdua jo tjeter fat
veten nuk a tradhtoj
ti je
prape do vazhdoj


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019