Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerald - Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

AJO AJO DO DO DO VEC PARE E PARE JO DITA KERKON NERVOZ BON MY TRENDY
SE ME PAS KE QYTETI TBON PER VETI TBON SA SHPEJT BI TEREZI MEDAFOR MEDAFOR QE CDO FJAL QE E THON SHI E BOR SHI E BOR DISKUTEKA SHKON
SEMAFOF SEMAFOR DISPUNIM NDRON NJI SEKONT NJI SEKONT AJO AJO DO DO DO VEC PARE PARE AND PARE JO DITA KERKON AJO AJO DO DO DO VEC PARE PARE PARE JO DITA TKERKON TE AJO MENDJEN E KA TALL MENDJEN QYSH UN E KAM UN SDU TJETER E AJO E DO TJETER E SA MEN TRA JAAAA MENIN MANY MANY JAAA JAAA MANY PSE DON PSE AJO AJO DO VEC PARE PARE JO DITA KERKON AJO AJO DOOOOO VEC PARE PARE PARE JO DITA KERKON AJO AJO DO DO DO VEC PARE PARE PARE JO DITA KERKON
Gerald Celibashi
Publikimi: 22/02/2020
Muzika: Erno
Teksti: Erno
Video Produksioni: Sekuencë
Produksioni: K-Master


Gerald - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Gerald.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerald Celibashi:


Komente 0