Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Gerlinda - Me Rrena  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/09/2019

2019-09-07T11:00:04+00:00

Muzika:

Ardian Kastrati

Teksti:

Aida Baraku

Video Produksioni:

LabiaNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Me Rrena" kënduar nga Gerlinda.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Me Rrena".
Videoklipi nga Gerlinda i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Soni Malaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kam Dal pa ty Boy
Te dali ku te dali
Fustanni mir po m'rri
Kam dal me bo loj
per t'voglen behet nami..
Do digjesh edhe ti
se synin ta kam ven
dhe loj do bej un sot me ty
Me rrena po m'shkon mendja
me ta bo un tyy
Me rrena re mrena
po ta beja me sy
Me rrena re mrena
nuk po ta boja ty
me rrena re mrena
po ta beja me sy
me rrena re mrena
nuk po ta boja tyyy..
Me mua lesho pe
se jo me mua sje
me shih aty ku jeee
as pak e as me shum
ste kam e as ste humb
me rrena ty do te mund eeje
tkam ne dor kur te du
ti sulmo sa mke ktu
tkam ne dor
kur te du bejbeee
Me rrena re mrena
po ta beja me sy
Me rrena re mrena
nuk po ta boja ty
me rrena re mrena
po ta boja me sy
me rrena re mrena
nuk po ta beja tyyy..
Tkam ne dor kur te du
ti sulmo sa mke ketu
tkam ne dor
kur te du bejbeeee 2xKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet