Official Video

Geron Dervishi - Isha Mbrem Ne Dasem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/11/2011

2011-11-12T11:23:38

Video Produksioni:

Shqipja MasterKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Isha Mbrem Ne Dasem" kënduar nga Geron Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Geron Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin