Më mbaj mend (për 1 muaj)


Geti & Marina Kapen Bashk Në Prishtinë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[13-11-2015]
Mesa duket çifti i ri tashmë nuk e kanë problem që të shfaqen dhe publikisht.

Së paku kështu është parë në këto fotot e fundit derisa duket qe Geti dhe Marina kanë zbritur nga makinat e tyre për të vazhduar drejt stadiumit të qytetit të Prishtinës.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull