Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ja Pse U Nda Liberta Spahiu Nga Getoar Selimi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  10
[03-01-2016]
Sot në Klan Kosova është transmetuar emisioni "Prive Reallity" e që në fakt shfaqte disa prej vip-at tanë në një shtëpi të mbledhur së bashku, ku ishin të detyruar ta bënin vetë ushqimin dhe gjithçka tjetër.

Gjatë ngrënies së darkes, një moment shumë interesant ishte ai kur Blero i parashtroi një pyetje gazetares Liberta Spahiu?

Ai e pyeti se pse përfundoi lidhja e saj me Getoarin dhe ajo u përgjigj se Geti ndërhunte në punën e saj, duke mos lejuar që të ftoj dia nga artistët në emision, dhe kjo gjë duket se e ka penguar paksa Libertën.

'Unë më shume e du punën teme se gjithçka tjetër', ka thënë Liberta.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull