Më mbaj mend (për 1 muaj)


Geti Dhe Marina Përshëndesin Me Dashuri Nga Parisi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[17-01-2016]
Çifti i njohur Marina & Getoar kanë vizituar së fundmi një nga kryeqytet më të mëdha të Evropës. Ata kanë shkuar në Paris së bashku për të kaluar disa ditë pushimi.

Në rrjetet e tyre sociale Gati & Marina shihen së bashku duke pozuara tek kulla "Eiffel".

 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull