A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Geasy, Majk & Onat - Vamos


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  108

Fans' Comments

5 🔥🔥

29/05/2019

2019-05-29T17:00:08

See Also

Majk

See Also

Onat

Lyrics:

Getoar Selimi

Lyrics:

Majk

Lyrics:

Onat

Arrangement:

Alandy

Video Production:

Imagine Films


[Majk:]
Vamos, Vamos, flowin e shpejt Cristiano,
kur vij, bi n'sy sikur Lambo,
bella m'thot te dua, i thom ti amo..
Jena gati për me rexh kado
Ja qellojna si me pikado
Kur ki pare vin vet ato
Afroju zjarrit edhe provo
Bailando x7
Jo jo jo...vummmmm x4

[Geasy:]
Ferrari, Jo, âsht Getoari.
Pse po rrin n'vend se s'ka ma nalt shawty
Qe 22 vjet nuk jom pahiri shokit
I m'aj 100 vet me lek t'hiphopit
Un jom vet on top edhe baba i topit
Geasy qytetar i globit
T'lagi 8 herë me shampanj se nuk e nali doren
Vet han mut vet e han foren.
Gjene ku rri gjene gjene sa di
Nuk ke gjenitale me u shty me ni gjeni
MMV... ma mirë s'po foli
Ti je hala i vogel veq tu ka rrit morri
Na prodhojm brende m'vjen keq SORRY
O kon Dr. Mic tash âsht Majk e n'gon doktorri
E verteta vertetohet rrena m'etet rren
Nese t'thom un po, t'u qel semafori man.

[Majk:]
Jena gati për me rexh kado
Ja qellojna si me pij kado
Kur ki pare t'vijn vet ato
Afroju zjarrit edhe provo
Bailando x7
Jo jo jo...vummmm x4

[Onat:]
Pare t'shpejta si me metro
Dhipa yje si elektra
120 elektro, Big pack o full extra
Lule t'kuqe Meri Xhejn
S'ki lojtar për ketë game
Nuk po shesim as s'po blejm
Hej ku e ki problemin?
Na e dina hina ka kuzhina
VIP nuk ka ku na rrina
Emo p'ju kallxoj ktyne bijav
Prishtinali jom un PRISHTINA
Hajde preke çka o has
Se ki tripin ti je fallcë
Ti je n'lloq e une jom n'MARS
S'ki Geasy ti për Majk

[Majk:]
Jena gati për me rexh kado
Ja qellojna si me pij kado
Kur ki pare t'vijn vet ato
Afroju zjarrit edhe provo
Bailando x7
Jo jo jo...vummmm x4


Lyrics submited by GRESA VLERA ERA   EriVinie-Cards (7)

2019-06-06 10:48:34
Ma i madhi n'ven
Ma mir s'po foli
Ti je hala i vogël
Veq tu ka rrit morri
U krijua nga call me amla Arinda 2019-06-03 13:05:53
Na prodhojm brende
M'vjen keq, SORRY
O kon Dr.MIC
Tash osht MAJK
E ngon doktorri
U krijua nga Enesa 2019-06-03 09:42:45
Bi n'sy sikur Lambo
Bella m'thotë: Të Dua
I thom: Ti Amo
2019-06-03 09:37:05
Ferrari?
Jo osht Getoari
Pse po rrin n'ven?
Se s'ka ma nalt shawty
U krijua nga Bledi 2019-06-02 17:46:09
Pare t'shpejta si me metro
Dhipa yje si elektra
120 elektro
Big pack o full extra
2019-05-31 08:38:31
Jena gati per me rexh kado
Ja qellojna si me pikado
Kur ki pare vin vet ato
Afrohu zjarrit edhe provo
2019-05-30 10:31:19
Qe 22 vjet, nuk jom pahiri shokit
I maj 100 veta me lek t'hip-hopit
Un jom vet on top edhe baba i topit

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019