Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gzim Hajdari - A Thu Kam Harru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Papritur u pam’
Tani du me t’than’
I humbur pa fryme une jam
Tani prane te kam
Kjo ndjenje gjalle me mban
Pa fjale, kam met une krejt pa fjale.

Ref:
Premtimet qe dham’ ku meten ku i lam’
Te dy mire e dime, kthim mbrapa jo nuk ka
Premtimet qe dham’ ku meten ku i lam’
A thu kom harru, se jeten ta kom dhan’

Te rritur te dy
Sa vite kalun
Nisoj te du dhe me shume
Dhe pse larg ne metem
Ne heshtje s’e tretem
Dashnin qe dhemb cdo dite ma shume.

Ref:
Premtimet qe dham’ ku meten ku i lam’
Te dy mire e dime, kthim mbrapa jo nuk ka
Premtimet qe dham’ ku meten ku i lam’
A thu kom harru, se jeten ta kom dhan’.

Andrrat qe ne i thurrem ku i lam’
A thu kom harru, se jeten ta kom dhan’.
A thu kom harru, se jeten ta kom dhan’.Renditja: Top 200
Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Erik Lloshi
Teksti: Erik Lloshi
Orkestrimi: Enis Mullaj
Mix&master: Enis Mullaj


Komente 0


Gzim Hajdari - A Thu Kam Harru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Thu Kam Harru".
3. Video është e këngës "A Thu Kam Harru", por nuk këndohet nga Gzim Hajdari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.