TEKSTESHQIP

Getinjo
Ti Ngele
Lyrics

Ti ngele, Ti ngele

[REF. 2x:]
Ti ngele, ti ngele,ti ngele,
ti ngele, ti ngele, ti ngele,
ti ngele, ti ngele, ti ngele.
Qaty ku je kan, QATY KU JE KAN,
Un shkova nalt fluturova me krah
Nuk kqyra majt as nuk kqyra djatht
Kqyra veq drejt e ju nijsha permas
Taman t'u m'nxon un i dhosha gas

Jom me 5 qika tu bo chill-in (YEAH)
Nervozoj kejt me qellim (YEAH)
Nuk e boj nese s'kom fitim (NAAH)
Gollat i dho me fillim (YEAH)

GETI GETI GETI GETI GETI GETI
Beef-it i qes kryp si nysreti
Shmek une po ma shmek se un benzi
Drifti e bon vija t'zeza qytetin

Edhe nuk merrna me llafe t'internetit
Un jom bo P*** NANE veq me 2 euro t'hekrit
Une s'kom pas as pare t'synetit
Amo tash jom shembull i kejt miletit (YEAH)

U fol me or veq doren me ma prek
Loqkat 2 metra krejt +18
Midis Moskes emri jem tatu per jet
Un jetoj infinit shoki nuk muj me dek

[REF. 2x:]
Ti ngele, ti ngele,ti ngele,
ti ngele, ti ngele, ti ngele,
ti ngele, ti ngele, ti ngele.
Qaty ku je kan, QATY KU JE KAN,
Un shkova nalt fluturova me krah
Nuk kqyra majt as nuk kqyra djatht
Kqyra veq drejt e ju nijsha permas
Taman t'u m'nxon un i dhosha gas

Kado qe shkeli veq vizatoj iksa (X)
Mos m'krahaso me kta teletabi**ha
Ju smuj me fjal shkoni boni analiza
Texti jem vlen ma shum se Mona Lisa

I dho 6 gola double hatTrick... tik tik tik
Bomba u montu bon... tik tik tik
BUMM ik ik ik ik ik
NESE ki pare me veti qit qit qit qit qit

Amater amater jom kaskader
Per pun t'vogla mos m'thirrni n'tel
S'ja qeli n'numer m'thirrin n'viber
E shymi kejt se nuk m'lojn me flejt

ALLO BITCH VALA 900
Personin qe kerkoni per momentin sun qin
Provone ma von nashta qin, qin, qin
Jo qe naj sen amo jom n'pushim (SHIHMI)

[REF. 2x:]
Ti ngele, ti ngele,ti ngele,
ti ngele, ti ngele, ti ngele,
ti ngele, ti ngele, ti ngele.
Qaty ku je kan, QATY KU JE KAN,
Un shkova nalt fluturova me krah
Nuk kqyra majt as nuk kqyra djatht
Kqyra veq drejt e ju nijsha permas
Taman t'u m'nxon un i jepsha gas

DËRGOI:
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, produkti muzikor u finalizua tek audienca në spektrin vizual edhe me anë të një videoklipi, produksioni i të cilit u përgatit nën drejtimin e Jehona, teksa regjia e videos u mor përsipër nga Dario Jankovic. Videoklipi u publikua më 19 Korrik 2018. Për komponimin dhe për orkestrimin u përkujdes Dj Money.