Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Duart Lart Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ti mendon se je i papushtuar,
papushtuar si Kalaja ne Kruje
une jam vetem duke te veshtruar
eja me mua dhe shuj !
Ti mendon se une jam borebardha
apo ndoshta e perhitura
jan haruar dashurit ne perralla
te presin te papritura
Ti ke puthje fantastike,
ne perqafim une te mbaj peng
ne dashuri jam fanatike
ne zemer qelloj beng beng !

Ref:
Duart lart, ma mire dorezohu
ma mire dorezohu, falma jeten dashurohu
duart lart do te dorezohesh
plumb ne dashuri, cdo gje lejohet


Ky tekst u dërgua nga  fanstar

Gili - Duart Lart
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duart Lart".
3. Video është e këngës "Duart Lart", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0