Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gili - Nuse Mori Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Mori Nuse".
3. Video është e këngës "Nuse Mori Nuse", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gili - Nuse Mori Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Si Torta E Marteses"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+01:00nuse te kena marre e
o me shume dasmor e
skemi cef djalin me pa
me fshis ne dor e

me njeqind tupana
te kena marr moj nuse
mos e shti djalin ne maxhe
me t'holluse

REF
nuse duje djalin
duje bukurin
mos harro kurr
jeni marr me dashni

nuse duje duje duje djalin duje
mos e harro kurr
gruja grue
e burri burre

II
nuse mori nuse
as mos te shkojn ment e
djalin ton me shti
me i la enet

nuse ty ma te miren
na te kemi marre e
me ket kenge
na po dojm me ba hajgare

REF
nuse duje djalin
duje bukurin
mos harro kurr
jeni marr me dashni

nuse duje duje duje djalin duje
mos e harro kurr
gruja grue
e burri burre


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Gili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë