Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gjaksori

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Gjaksori është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Gusht 2010, Cobra publikon videoklipin "Rrugës Na Ki", në bashkëpunim me Gjaksori. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 18 Shtator 2015, Gjaksori publikon videoklipin "Light It Up". Më datë 5 Shkurt 2016, Gjaksori publikon videoklipin "Ajo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blackjack

Natra

Kamikazo

Last Daddy

Leksy

MMG Babloki

Dibrano Albsick

Messy OTR

Lony

A Link

Tags: Gjaksori, T.R-Till


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet