Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Jorgaqi - Qaj Dhe Qesh (1997)

Gjergj Jorgaqi - Paradoks (2000)

Gjergj Jorgaqi - Seks Apo Fjale... (2002)

Gjergj Jorgaqi - Stres (2008)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet