Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gjergj Jorgaqi - Takimi I Fundit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Takimi I Fundit".
3. Video është e këngës "Takimi I Fundit", por nuk këndohet nga Gjergj Jorgaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjergj Jorgaqi - Takimi I Fundit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Qaj Dhe Qesh"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Takimi I Fundit" kënduar nga Gjergj Jorgaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Aferdita Demaku - Takimi I Fundit

E lumtur ish jeta
E lumtur ish bota
Kur çdo gje e imja
Ishte edhe e jotja

Sot lotet e mi
S'i fshin ajo dor
Per ndarjen ton kush kush
Kush esht fajtor

Ref...
Takimi i fundit
Mbetet plag ne jet
Dikush thot harrohet
Por s'esht e vertet

Takimi i fundit
Na ka vra perjet
Brenda zemres sime
Gjithmon ke me mbet

Çdo njeri ne jet
Ka fatin e vet
E dhembjen e tjetrit
Askush s'mund ta ket

Un ty te kam dasht
Sa esht bota e vjeter
Por ti paske qen fat fat
I dikujt tjeter

Ref...
Takimi i fundit
Mbetet plag ne jet
Dikush thot harrohet
Por s'esht e vertet

Takimi i fundit
Na ka vra perjet
Brenda zemres sime
Gjithmon ke me mbet

...

Ref...
Takimi i fundit
Mbetet plag ne jet
Dikush thot harrohet
Por s'esht e vertet

Takimi i fundit
Na ka vra perjet
Brenda zemres sime
Gjithmon ke me mbet

Rinch3 - Takimi I Fundit

LLokatro records

Phlora ref 2x.

Takimin e fundit ta thash me lot ne sy me perqafo i dashur sdi kurgjo un ty te dua perjetsisht ty zemer po ta them kjo zemer pa ty rahat nuk pom len

Rinch3 :

Shum pom mungon nashta edhe un ty pOt mungoj ti je e vetmja femen qe un e endrroj pse pOm len me shpres kursemu ni dit pa ty mos ma the zemren se kjo zemer esht per ty
ti je engjuLL per mu e nuk blehesh as me pare sikur kaLoj pran teje sikur ka puthje pran dritares Qat dit kur fejohesh unazen kur ta wen ne gisht dije se Rinch3 per ty ka dashni te dyfisht

Phlora ref 2x:
Takimin e fundit ta thash me lot ne sy me perqafo i dashur sdi kurgjo un ty te dua perjetsisht ty zemer po ta them kjo zemer pa ty rahat nuk pom len

Rinch3

i zhytyr ndashni tash po pres me ardh ti nashta sOtpo wonon e neser me harron Nuk e di pse po shkon ndOshta familja po t´ndalon zemmra ty tkerkon e din qe me don mthojshe tkom engjuLL je i vetmi per mu tash veq ty pot pres jeten me ma permisu jeta ka shum rrug e rrugt kan shum kthesa mke thon qe bohem bashk po tash pom hupp shppresa

Phlora Ref 2x:
Më Shumë Këngë Nga Gjergj Jorgaqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet