Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjergj Jorgaqi - Të Them Më Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Them Më Fal".
3. Video është e këngës "Të Them Më Fal", por nuk këndohet nga Gjergj Jorgaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gjergj Jorgaqi - Të Them Më Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Këngë e albumit:

"Mix Vol.1"

Këngë e albumit:

"Stres"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Them Më Fal" kënduar nga Gjergj Jorgaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Altin Shira. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

na naj najnaj...
nanana naj...

Të them më fal edhe pse tani ska vlerë
janë vetëm fjalë ti më thua.
Gabim kam bërëe di.

Kjo ndodh
Mos e lër loti që të bjerë
mos e lër loti nga sytë të të bjerë.

Të them më fal
falmë mua zemër
më fal se shumë të dua.
Pse s'më beson?
Jam penduar Zemeeer
trupi dhe shpirti vuajnë.

Në zemër sot
vendim të madh po ndjei
S'guxoj të shoh sytë e tua

Gabim kam bere e di por
Mos e lër loti që të bjerë
mos e lër loti nga sytë të të bjerë.

Të them më falfalmë mua zemeer
më fal se shumë të dua.
Ahpse s'më beson?
Jam penduar zemeeer
trupi dhe shpirti vuajnë.

Të them më fal falmë mua zemer
më fal se shumë të dua.
Ahpse s'më beson?
Jam penduar zemeeer
trupi dhe shpirti vuajnë.Më Shumë Këngë Nga Gjergj Jorgaqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë