Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Jorgaqi & Jani Çekixhi - Sa Thellë Zemrën Ma Trazove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

Sa thell ne shpirt ti me trazove
Me syt e shkruar voglushja ime
Vec per bukurin qe kishe
Nena pran te mbante mos beje gabime

Un doja beshke me shikimet e tua
Dhe zemren ta rembeja
O sa shum sa shum te dua
Jo nuk munda dot ta fsheja

Dhe pse shoqet flasin per veprimet e tua
Jo jo s'esht e lehte
Ti ki besim se ne krahet e mija
Do te gjesh nje tjeter jete

Pran ti me qendron dhe nuk me ndahesh nje cast koken e mbeshtet tek un
Iken oto kohe qe nuk rrinim badh
Iken ato net pa gjum

Teksit dhe muzika: Jani Çekixhi


Ky tekst u dërgua nga Jani Çekichi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gjergj Jorgaqi & Jani Çekixhi - Sa Thellë Zemrën Ma Trazove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Thellë Zemrën Ma Trazove".
3. Video është e këngës "Sa Thellë Zemrën Ma Trazove", por nuk këndohet nga Gjergj Jorgaqi & Jani Çekixhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Jorgaqi:


Komente 0