TEKSTESHQIP

Gjergj Jorgaqi
Heshtja E Ëndrrës
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Heshtja E Ëndrrës" kënduar nga Gjergj Jorgaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.