TEKSTESHQIP

Gjergj Jorgaqi
Zemra S'ka Pranga
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra S'ka Pranga" kënduar nga Gjergj Jorgaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.