TEKSTESHQIP

Gjergj Leka
Shoqes Që U Martua Me Mblesëri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoqes Që U Martua Me Mblesëri" kënduar nga Gjergj Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kenga u kompozua ne vitin 1988 dhe fitoi cmimin e pare ne anketen e radiotiranes. U prezantua edhe ne ciklin KOHA NE PENTAGRAMIN TIM.