TEKSTESHQIP

Gjergj Leka
Lamtumirë Dashuri
Lyrics
(Feat. Sonila Kurti)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lamtumirë Dashuri" kënduar nga Gjergj Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngës i janë përshtatur vargjet nga Arben Duka, ndërsa arranzhimi u krijua nga vetë këngëtari.