TEKSTESHQIP

Gjergj Suljoti
Vashë Ëngjëllore
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vashë Ëngjëllore" kënduar nga Gjergj Suljoti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitor është Muharrem Xhediku.