TEKSTESHQIP

Gjergj Sulioti
Kur Të Vijmë O Shokë Nga Mali
Lyrics
(Feat. Rakipe Karaj)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Të Vijmë O Shokë Nga Mali" kënduar nga Gjergj Sulioti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.