Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjesti - Idiote

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Idiote".
3. Video është e këngës "Idiote", por nuk këndohet nga Gjesti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjesti - Idiote  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  163

Komente

14 🔥

22/01/2020

2020-01-22T15:25:42+00:00Ja ja

Idi-idi-idiotja jem
Kallxom gjumi a po tnxen
Sikur nkrah tem(nkrah tem)
Idi-idi-idiotja jem
Kallxom a pot dhem
Qe je tash ishi jem(ishi jem)
Po tash ti ke bo fr
Po kom bo fm
Ke bo fr
Tash kom bo fm
Ke bo fr
Tash kom ba fm
RRS(ja-ja)
Tpata thon qe tkom qik
Ka met rrit (jah)
Tpata thon ti je uji qe e pi( jah)
Ti ke gjys
E une ni gjys
Taman u plotsum
Ama prap u ndam ngjys
Ishalla pom nin nin
Ishalla pom nin
Ta jepa dashnin
E ti se ktheve e le seen
Ishalla pom nin nin
Ishalla pom nin
Nuk ke dasht me pas ni jet
Po ke dasht kurvnin
Tkom pas pik tdobt
Bajsha be nty edhe nZot
A jam une qaj qe
Kum nirtht sa her e ke pas ftoft
Ja ja
Idi-idi-idiotja jem
Kallxo gjumi a po tnxen
Si nkrah tem(nkrah tem)
Idi-idi-idiotja jem
Kallxom a pot dhem
Qe je tash ishi jem(ishi jem)
Po tash ti ke bo fr
Po kom bo fm
Ke bo fr
Tash kom bo fm
Ke bo fr
Tash kom ba fm
RRS(ja-ja)
Amo ik-ik-ik-ik-ik
Mtherre si me thik
Bash qaty ku se kum prit
Amo amo ik-ik-ik-ik-ik
Kom shkel en ty
Si me pas shkel en min
Amo idijotee
Zemra zemra jote
Ti krejt kto i bone
Per qefin e tonve(tonve)(ja ja)
Tkom pas pik tdobt
Bajsha be nty edhe nZot
A jam une qaj qe
Kum nirtht sa her e ke pas ftoft
Ja ja
Idi-idi-idiotja jem
Kallxo gjumi a po tnxen
Si nkrah tem(nkrah tem)
Idi-idi-idiotja jem
Kallxom a pot dhem
Qe je tash ishi jem(ishi jem)
Po tash ti ke bo fr
Po kom bo fm
Ke bo fr
Tash kom bo fm
Ke bo fr
Tash kom ba fm
N'RRS (ja-ja)

rem2
qe e ngon ngon ti qet kong
une pe thej thej edhe ti pak kan kan


Ky tekst u dërgua nga BrokengirlyKartolina (7)

37
10
28
41
13
28
26

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet