Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjesti - Qa Mbone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ejj sa tmadhe, sa tmadhe ejj
Qa m'bone, qa m'bone qfar thobe khuu
sa tmadhe,oojj nonee qa m'bone
qfar tho-tho-thob sa tmadhe

Ej qa m'bone, qa m'bone
uh qfar thobe khuu sa tmadhe
mtranove, mtranove kur pot
dridhe dhet thoba jote krejt
po rrin per tokee krejt per tokee
kur po dridheet bytha jotee
krejt po rrin per tokee krejt
per tokee kur po dridheet
thoba jotee SA TMADHE.

kishe dhez ntik-tok
tu e dridh fort- fort
Hajde lidhem hotspot
qoma videon n'airdrop
Sa mije veta po ta shohin
edhe postin edhe storin
Kush po ta bon sponzorin
a frajeri a dashnori.

ke dhez tu bo twerk tash
po knon - knon ejj
mos harro se zoni nuk pot shkon shkon
ruju pot perziet naj sen me mikrofon-fon
me mikrofon-fon.

ejj qa mbne qa mbone
khuu qfar thobe khu sa tmadhe
mtranove mtranove
kur pot dridhet dhet thoba jote
krejt po rrin per tokee krejt per tokee
kur po dridhedhet thoba jote
krejt po rrin per toke krejt per toke
kur po dridhedhet toba jote

Se spo di kur po dal se spo di kur po vi
se spo di kur po pi veq po bohna belagji
Dhe-dhe-dhezi qato drita
se spo di me kon u ivaa kuku
haj medet per ment e mia ka mem myt
DASHNIA
falem bebe ty un tkam per qefii
me tjera veq inaa um vet qysh o
seksi ti e din
qa boj per ty ma shume se ti per vetii

ejj qa mbone qa mbne khuu qfar thobe
khuu sa tmadhe
mtranove mtranove kur po dridhe dhet
thoba jote
krejt po rrin per tokee krejt
per toke kur po dridhe dhet
bytha jotee
krejt po rrin per tokee
krejt per tokee kur
po dridhe dhet thoba jote
Gjesti
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/05/2022
Teksti: Gjesti
Video Produksioni: Smartmotion Films
Mix/Master: Massive Production
Scenography & Idea: Gzim BlakajGjesti - Qa Mbone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qa Mbone".
3. Video është e këngës "Qa Mbone", por nuk këndohet nga Gjesti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjesti:


Komente 0