TEKSTESHQIP

Gjeto Luca
I Zoti Shpis
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Zoti Shpis" kënduar nga Gjeto Luca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Tekstin dhe orkestrimin e krijoi vetë artisti.