Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjikla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6
Gjikla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gjikla

Komente 0