A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Gjiko - Coco Jumbo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

28/06/2019

2019-06-28T19:09:26

Produksioni:

Big Bang (Arbër Gjikolli)


REF.:
Ajo o coco jumbo, coco jumbo
Ajo o coco jumbo, coco jumbo

Lojna sega, mega, deka
Deri sa e preka
Rumba, dumba, s'mujta lujta
Per ty kejt i humba
Mango, mango
Hajde vajzo afrohu
Vallzo tango nano
Mos u largo se mandena bohna rambo

I smell coco chanel
Kur ti po del
I see just you and me
Tu pi ice tea

REF.:
Ajo o coco jumbo, coco jumbo
Ajo o coco jumbo, coco jumbo

Tik-tak, tik-tak
Ajo bon Boom Boom
Tik-tak, tik-tak
Ajo bon Boom Boom

Seksi little thing ding dong
Kejt real veq pak silikon
Kejt mir qysh ajo don
Preferon seks n'ballkon
Ajo bon boom boom
Ajo mu m'smun
Ajo mu m'shnosh
Ajo m'qon prej qoshi-moshi-qoshi-qoshi-qosh
Ajo mu m'puth
Ajo mu m'grrith
AJo mu ma prish e ma ndreq e ma prish
O me raki t''shpis baby
Jena qefleis
mi feliz ridin' jet ski's

REF.:
Ajo o coco jumbo, coco jumbo
Ajo o coco jumbo, coco jumbo

Tik-tak, tik-tak
Ajo bon Boom Boom
Tik-tak, tik-tak
Ajo bon Boom Boom


Ky tekst u dërgua nga EKartolina (4)

2019-07-07 08:40:09
Sexy little thing
Ding Dong
Kejt real
Veq pak silikon
Krejt mirë
Qysh ajo don
2019-07-04 12:06:35
I smell Coco Chanel
Kur ti po del
I see just you and me
Tu pi Ice Tea
Coco Jumbo
U krijua nga ❤😜 2019-07-02 10:44:57
Rumba, dumba
S'mujta, lujta
Për ty kejt i humba
2019-07-02 10:41:46
Ajo o coco jumbo
Coco jumbo
Ajo o coco jumbo
Coco jumbo

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019